dnes je 5.12.2020

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Môže zamestnávateľ po celoplošnom testovaní na COVID žiadať pred vstupom na pracovisko od zamestnancov predloženie negatívneho testu?

28.10.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Môže zamestnávateľ po celoplošnom testovaní na COVID žiadať pred vstupom na pracovisko od zamestnancov predloženie negatívneho testu? A ako má postupovať zamestnávateľ v prípade, že zamestnanec odmietne predloženie výsledku testu?

Odpoveď:

Podľa § 5 zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SRO v praxi profi.
Registrovať

Pravidelné spravodajstvo

alebo prihlásiť.

Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
Vzťahuje sa k aktuálnosti:
Vzťahuje sa k obdobiu platnosti:

Nedostupné pre váš modul.