dnes je 16.6.2024

Input:

Archivácia účtovnej dokumentácie podľa poslednej novely zákona o účtovníctve s účinnosťou od 1.1.2022

27.12.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 01:02:25

Kapitoly videa

Zoznámte sa so základnými pravidlami pri archivácii záznamov. Poznáte legislatívne požiadavky na archiváciu? A čo robiť so záznamami po uplynutí ich lehoty uloženia? Radi Vás týmito otázkami a súvisiacimi procesmi prevedieme.

Lektor

Mgr. Maroš Vindiš, JUDr. Peter Hudok

Mgr. Maroš Vindiš

Vyštudoval archívnictvo na Masarykovej univerzite v Brne. Následne pôsobil v Českej republike, kde sa venoval poskytovaniu služieb v oblasti správy registratúry. Momentálne už dlhší čas pracuje na Slovensku v spoločnosti Iron Mountain Slovakia, s.r.o. na pozícii archívny špecialista a pre klientov z rôznych sfér podnikania vykonáva rôzne činnosti v oblasti dokument manažmentu ako auditovanie, nastavovanie a optimalizáciu procesov, školenia, vytváranie smerníc a ďalšie.

JUDr. Peter Hudok 

Vyštudoval právnickú fakultu na PEVŠ v Bratislave. Už popri škole pôsobil v spoločnosti zaoberajúcej sa registratúrou. Po ukončení štúdia sa venoval v medzinarodnom korporáte témam digitalizácie a prepojenia fyzického a digitálneho sveta. Momentálne pracuje v Iron Mountain Slovakia kde zastrešuje obchodnú agendu klientov z rôznych oblastí sfér podnikania a snaží sa im pomôcť v oblasti dokument manažmentu a najnovších inovácií v digitalizácií.

Najnovšie články
viac článkov